0301

Novinka

HEALTH SENSITIVE

1 017 Kč

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO CITLIVÉ PSY, KTEŘÍ TRPÍ ALERGIEMI NEBO KOŽNÍMI REAKCEMI

+ -

Více informací

HEALTH SENSITIVE je ideálním krmivem pro každodenní blahobyt nejcitlivějších subjektů, které trpí alergiemi nebo kožními reakcemi. Toto krmivo je jedinečné svým složením, kde je kladen důraz na výběr surovin, jež zajišťují vysokou snášenlivost, perfektní vstřebávání, trávení s vysokou asimilací. Neobsahuje žádná barviva ani přísady. Kombinuje blahodárné účinky rýže, jakožto zdroj úhlohydrátů, brambor a rybího masa, jež je mimořádným nositelem mastných kyselin Omega 3 a 6 a zdroj proteinů. Krmivo působí preventivně na problémy žaludku a střevních poruch. Denní dávka krmiva má malý objem, je však přizpůsobena pro své bohaté nutriční složení potřebám psa. Exkrementy jsou kompaktní a nízko objemné. Dávkování krmiva je přibližně 15 - 20 g na kg živé hmotnosti.

  • Vysoká tolerance krmiva
  • Specifické složení pro detoxikaci a vstřebávání
  • Podporuje optimální trávení a vysokou asimilaci

Složení: Směs sušeného rybího masa, živočišných tuků, bílkovin, rostlinných olejů a rybího oleje, vařené rýže a extrudované kukuřice s přidáním aminokyselin, sacharidů, vitaminů, minerálů a stopových prvků, které udržují psy v dobré kondici a vitalitě. Jedná se o přírodní krmivo bez konzervačních látek a barviv, které je vyrobeno z vybraných surovin. Tuk, vitaminy a minerály jsou doplněny za studena. Všechny použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě a čistotě.            

Analytické složení: hrubý protein 26 %, hrubý tuk 23 %, hrubá vláknina 2,5 %,Popel 8 %, Vitamin A - 20000 m.j., Vitamin D3 - 2000 m.j, Vitamin E - 165 mg, Vitamin B1 3 mg, Vitamin B2 5 mg, Vitamin B6 4 mg, Vitamin B12 0,04 mg, Vitamin C 450 mg, Vitamin PP 18 mg, Vitamin K 3 mg, Cholin chlorid 900 mg, Kyselina listová 8 mg, Vitamin H (Biotin) 0,25 mg, Betain 11,5 mg, Kobalt 0,3 mg, Železo 100 mg, Jód 1,5 mg, Mangan 80 mg, Měď 20 mg, Selen 0,2 mg, Zinek oxid 100 mg, Zinko chelát 60 mg